مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ

بخش اول – پارچه‌های طرح‌دار برای دوخت مانتو کرپ:

همانطور که از نام این دسته از مانتوها پیداست، جنس پارچه مورد استفاده در دوخت این قبیل از مانتو‌ها، پارچه کرپ می‌باشد.

پارچه کرپ خود چند نوع می‌باشد که به صورت کلی به دو نوع کرپ ساده و کرپ طرح‌دار تقسیم می‌شود. این پارچه‌ها در صنعت مد و نساجی بسیار پرکاربرد بوده و برای دوخت‌های مختلفی مجلسی و غیر مجلسی، مانتو و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین مانتو‌های کرپ نیز بسته به الگو و نوع طراحی و دوخت، به دسته‌های مختلفی همچون مانتو کرپ کوتاه، مانتو کرپ بلند و… دسته‌بندی می‌شوند.

خوشبختانه با پارچه‌های کرپ، می‌توان مانتو‌های مختلف زنانه و دخترانه دوخت. در ادامه می‌توانید بیشتر با این دست از مانتو‌ها آشنا شده و حتی پارچه مورد نظر خود را به صورت اینترنتی از فروشگاه پارچه رادمرد خریداری نمایید.

 

بخش دوم – پارچه‌های مناسب برای مانتو کرپ:

برای دوخت مانتو طرح‍‌دار می‌توانید از پارچه‌هایی همچون پارچه کرپ اسکاچی، پارچه کرپ حریر، کرپ مازراتی، پارچه کرپ، پارچه کرپ طرح دار و… استفاده کنید.

بیشتر مانتو‌های کرپ به صورت ساده و تک رنگ هستند، اما شما می‌توانید بسته به سلیقه‌تان، از کرپ‌های طرح‌دار نیز استفاده کنید.

 

بخش سوم – مزیت‌ها و ویژگی‌های پارچه مانتو کرپ:

مانتو‌های کرپ جزو مانتوهایی هستند که می‌توان در مکان‌های مختلف رسمی و غیر رسمی پوشید. همچنین بسته به میزان ضخامت و رنگ آن‌، امکان استفاده و پوشیدن در فصول سرد و گرم نیز وجود دارد. پس از این مانتوها از انعطاف بالایی در پوشش برخوردار هستند.

 

بخش چهارم – قیمت پارچه مانتو کرپ + خرید اینترنتی و تحویل درب منزل:

چگونه پارچه مانتو کرپ را تهیه و خریداری کنم؟ پاسخ شما بسیار ساده است! شما همینک می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، نه تنها پارچه مانتو طرحدار، بلکه تمامی پارچه‌های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن خریداری کرده و درب منزل دریافت کنید.

ما در فروشگاه پارچه رادمرد بیش از 1000 مدل پارچه را در دسته‌بندی‌های مختلف و با قیمتی مناسب قرار داده‌ایم که می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

 

بخش پنجم – مدل‌های پیشنهادی برای دوخت مانتو کرپ:

 

مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ مانتو کرپ + پارچه‌های مناسب مانتو کرپ

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟