مدل مانتو دخترانه + خرید پارچه مانتو دخترانه

مدل مانتو دخترانه + خرید پارچه مانتو دخترانه

مدل مانتو دخترانه + خرید پارچه مانتو دخترانه

مانتو‌ها جزو مهم‌ترین لباس‌ها و پوششی هستند که هر زنی به آن توجه می‌کند. اگر این را بگوییم که هر کدام از بانوان برای شیک‌پوشیدن و انتخاب بهترین نوع مانتو با یکدیگر در رقابت هستند اغراق نکرده‌ایم!

اما یک ایده مناسب برای شیک‌پوشی و انتخاب بهترین مانتو دخترانه و مانتو زنانه، انتخاب نوع پارچه و طرح‌ مورد نظر برای طراحی و دوخت می‌باشد.

شما به راحتی می‌توانید از فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، پارچه مورد نظر خود را خریداری کرده و آن را برای دوخت به کار ببرید. دوخت و مانتویی که شاید هیچ جا لنگه آن پیدا نمی‌شود.

برای انتخاب پارچه مناسب مانتو دخترانه و مدل‌هایی از آن، ادامه مقاله را دنبال کنید.

بخش اول – پارچه مناسب مانتو دخترانه چیست؟

مانتو دخترانه، مانتویی است که از پارچه‌های مخصوص مانتویی استفاده شده و چیزی که آن را متفاوت از سایر مانتو و لباس‌ها می‌کند، نوع طراحی و دوخت آن می‌باشد.

این یعنی با انتخاب یک پارچه، دست شما برای طراحی یک مانتو دخترانه باز بوده و می‌توانید مطابق سلیقه خاص خود، آن را بدوزید.

مانتو‌های دخترانه به انواع مختلفی همچون مانتو جلو باز، مانتو بلند، مانتو آستین پفی، مانتو کیمونو، مانتو راه راه و… دسته‌بندی می‌شود.

بخش دوم – کدام پارچه برای مانتو دخترانه مناسب است؟ + موارد استفاده از پارچه‌های مانتویی دخترانه:

بسته به سلیقه افراد، می‌توانید از پارچه‌هایی همچون کرپ، کرپ باربی، شانتون، وال عبایی، میکرو، ژاکارد، حریر، پلیسه، ریون، ژرسه، داماسک، اسکاچی، نخی، دیور، لمه و… برای دوخت مانتو دخترانه استفاده نمایید.

خوشبختانه شما می‌توانید به تنوع بالایی از این نوع پارچه‌ها در فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد دسترسی پیدا کنید.

بخش سوم – قیمت پارچه مانتو دخترانه + خرید اینترنتی و تحویل درب منزل:

هر کدام از پارچه‌های نامبرده شده برای دوخت این قبیل از مانتو‌ها، قیمت و طرح‌های متفاوتی دارند که می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، جزئیات و قیمت را مشاهده کنید.

بخش چهارم – مدل‌های پیشنهادی برای دوخت مانتو ایرانی با پارچه‌های مختلف:

چند مدل از مانتوهای دخترانه مد روز را برایتان در زیر قرار داده‌ایم.

مدل مانتو دخترانه + خرید پارچه مانتو دخترانه

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟