معرفی و مدل مانتو شانتون + خرید اینترنتی پارچه شانتون

معرفی و مدل مانتو شانتون + خرید اینترنتی پارچه شانتون

بخش اول – مانتو شانتون چیست؟ + معرفی پارچه

شاید یکی از مانتو‌های مورد نظر شما برای دوخت و پوشیدن، مانتو‌های شانتون باشد! اما مانتو شانتون و ویژگی‌های آن چیست؟

مانتو شانتون یک نوع دسته‌بندی خاص در مانتو نیست! بلکه منظور از “شانتون” جنس پارچه به کار رفته در دوخت مانتو می‌باشد. بدین معنا که جنس پارچه این قبیل از مانتو‌ها، شانتون می‌باشد.

اگر سایر مقالات فروشگاه پارچه رادمرد را دنبال کرده باشید، احتمالاً با پارچه شانتون آشنا شده‌اید و حتی نمونه‌های مختلفی از آن‌ را برای خرید مشاهده کرده‌اید. با این حال در این مقاله نیز اشاره‌ای به ویژگی‌های پارچه شانتون و مدل‌های مختلف این نوع مانتو خواهیم داشت.


بخش دوم – پارچه شانتون برای مانتو:

پارچه شانتون از جمله بهترین و پرطرفدارترین پارچه‌ها برای دوخت مانتو می‌باشد. این پارچه دارای ویژگی‌ها و تمایزاتی می‌باشد که بسیاری از بانوان، استفاده از آن را ترجیح می‌دهند.

این نوع پارچه برای مانتو، بیشتر به خاطر استفاده در فصول گرم سال مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته پارچه‌های شانتون خود بر چند نوع هستند که برخی نازک و برخی دیگر نسبتاً ضخیم هستند. اما عمده آن‌ها نازک بوده و بدن فرد را خنک نگه می‌دارد.

پارچه‌های شانتون بدن نما نیستند و این نیز یک تمایز دیگر برای استفاده از این پارچه می‌باشد.

 

بخش سوم – مزیت‌ها و ویژگی‌های پارچه مانتو شانتون:

اگر می‌خواهید یک مانتو با طرح و رنگ دلخواه خود بپوشید، پارچه خوبی را انتخاب کرده‌اید! چرا که پارچه‌های شانتون در طرح و رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود و به همین دلیل می‌تواند یک گزینه مناسب برای دوخت مانتو باشد.

همچنین از مزیت‌های مانتو شانتون، سبک، نازک و خنک بودن آن می‌باشد.

 

بخش چهارم – قیمت پارچه مانتو شانتون + خرید اینترنتی و تحویل درب منزل:

چگونه پارچه مانتو شانتون را تهیه و خریداری کنم؟ پاسخ شما بسیار ساده است! شما همینک می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، نه تنها پارچه مانتو اداری، بلکه تمامی پارچه‌های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن خریداری کرده و درب منزل دریافت کنید.

ما در فروشگاه پارچه رادمرد بیش از 1000 مدل پارچه را در دسته‌بندی‌های مختلف و با قیمتی مناسب قرار داده‌ایم که می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

بخش پنجم – مدل‌های پیشنهادی برای دوخت مانتو شانتون:

 

معرفی و مدل مانتو شانتون + خرید اینترنتی پارچه شانتون

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟