معرفی پارچه لمه + خرید اینترنتی پارچه لمه

پارچه, خرید پارچه, Name, پارچه Name, خرید اینترنتی پارچه, خرید آنلاین پارچه, فروش پارچه, فروش اینترنتی پارچه, فروش آنلاین پارچه, خرید پارچه به صورت اینترنتی, خرید پارچه به صورت آنلاین, سایت فروش پارچه, سایت فروش عمده پارچه, خرید پارچه با قیمت مناسب, سایت فروش خرده پارچه, سایت پارچه رادمرد, معرفی پارچه لمه, ویژگی‌ های پارچه لمه, پارچه لمه چیست؟

بخش اول – پارچه لمه چیست؟ + معرفی پارچه

از جمله پارچه‌های محبوب برای دوخت‌های مجلسی، پارچه لمه می‌باشد. به سبب وجود ویژگی‌های منحصر به فرد در پارچه‌های لمه، استفاده از این نوع پارچه در لباس‌های مجلسی رایج می‌باشد.

از جمله ویژگی‌های پارچه لمه، ریزش‌دار بودن، عدم نیاز به آستر و زیره، داشتن حالت کشی و در بسیاری اوقات درخشش و زر دار بودن آن می‌باشد.

پارچه‌های لمه عموماً سطحی نرم و صاف داشته و متناسب با نوع طرح، برای دوخت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

امروزه پارچه‌های لمه به دلیل پیشرفت‌های حاصل شده در صنعت نساجی، در طرح‌ها و انواع مختلفی تولید می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به لمه زردار، لمه نگین‌کاری شده، لمه شنی، لمه اکلیل‌دار و… اشاره نمود.

 

معرفی پارچه لمه + خرید اینترنتی پارچه لمه

 

بخش دوم – پارچه لمه برای چه دوختی مناسب است؟ + موارد استفاده از پارچه

همانطور که در بالا نیز گفته شد، پارچه‌های لمه بیشتر برای لباس‌های مجلسی و رسمی مناسب هستند. اما هیچگاه نباید منکر این شد که سلیقه افراد نیز در نوع دوخت هر پارچه دخیل می‌باشد و هیچ محدودیت قاطعی برای یک پارچه نباید متصور شد.

 

بخش سوم – مزیت‌ها و ویژگی‌های پارچه لمه + انواع پارچه لمه:

-داشتن حالت ریزشی و عدم حالت ایستایی
– تولید در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف
– امکان استفاده برای دوخت‌های مجلسی
– جنس نرم و رویه صاف
– نیازی به اتو کشی نیست
– ضخامت قابل قبول
– بدون نیاز به آستر و عدم بدن‌نمایی


بخش چهارم – نحوه مراقبت و نگهداری، شستشو و اتو کردن پارچه لمه:

پارچه‌های لمه، نیازی به اتو کشیدن ندارند و از این بابت کارتان راحت است. اما شستشوی پارچه لمه نیز متناسب با نوع آن متفاوت می‌باشد.

در پارچه‌های لمه‌ که زر آن بافت شده است، شستشو راحت بوده و نیاز به مراقبت خاصی ندارد. اما در لمه‌هایی که اکلیل آن بافت نشده، باید از شستشو در ماشین لباسشویی خودداری شده و با دست و با ملایمت شستشو شود.

 

بخش پنجم – قیمت پارچه لمه + خرید اینترنتی و تحویل درب منزل:


چگونه پارچه لمه را تهیه و خریداری کنم؟ پاسخ شما بسیار ساده است! شما همینک می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، نه تنها پارچه لمه، بلکه تمامی پارچه‌های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن خریداری کرده و درب منزل دریافت کنید.

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟