معرفی پارچه پلیسه + خرید آنلاین پارچه پلیسه

بخش اول: پارچه پلیسه چیست؟ معرفی پارچه پلیسه

اگر کمی به پارچه و منسوجات علاقمند باشید، حتما پارچه‌های پلیسه را تا حدی می‌شناسید. شاید مهم‌ترین و بارزترین شاخصه پارچه پلیسه، حالت چروک سریالی و راه راه آن باشد که نظر هر شخصی را به خود جلب می‌کند. این طرح و حالت چروک پلسیه، به صورت دائمی باقی می‌ماند.

پارچه‌های پلیسه در انواع مختلفی تولید می‌شوند. همچون پارچه کرپ پلیسه، پارچه پولکی پلیسه، پارچه لمه پلیسه، پارچه کرپ مازراتی پلیسه و…

بیشتر پارچه‌های پلیسه حالت کشسانی دارند و برای انواع دوخت مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما از پارچه‌های پلیسه می‌توانید برای دوخت مانتو، پیراهن، بلوز، سارافون، شومیز، شال، دامن و… استفاده کنید.

نوع دوخت لباس را طرح و نوع پارچه پلیسه تعیین می‌کند. بنابراین قدرت انتخاب شما در نوع دوخت بالا بوده و نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

همچنین یکی از مزیت‌های پارچه پلیسه، مد بودن همیشگی آن است. به طوری که هیچ وقت از چشمتان نخواهد افتاد!

بخش دوم – نحوه مراقبت و نگهداری از پارچه پلیسه:

نوع مراقبت از پارچه پلیسه، بستگی به جنس آن دارد. برای مثال نحوه نگهداری از پارچه لمه پلیسه، با نحوه نگهداری از پارچه کرپ پلیسه متفاوت است. اما نکته مشترکی که در نگهداری پارچه‌های پلیسه همیشه وجود دارد، میزان دمای آب برای شستشوی پارچه می‌باشد.

همچنین اتو کردن پارچه پلیسه نیز هیچ مشکلی ندارد. چرا که خاصیت چروک و راه راه بودن خود را از دست نخواهد داد. در واقع شاخصه اصلی پارچه پلیسه در همین مورد است.

بخش سوم – مزیت‌های پارچه پلیسه:

– دارای طرح خاص حالت چروک متوالی که شاخصه اصلی پارچه است
– تولید در جنس‌های مختلف
– قابلیت اتوپذیری
– امکان استفاده برای دوخت‌های مختلف
– تولید و عرضه در رنگ و طرح‌های مختلف

بخش چهارم – خرید اینترنتی پارچه پلیسه:

پارچه پلیسه خود را از کجا تهیه کنیم؟ پاسخ این سوال ساده بوده و می‌توانید پارچه پلیسه مورد نظر خود را از فروشگاه پارچه رادمرد تهیه کنید. ما در فروشگاه پارچه رادمرد سعی می‌کنیم بهترین نوع پارچه‌های پلیسه را با قیمت و کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بخش پنجم – مدل پیشنهادی برای پارچه پلیسه: