معرفی پارچه پولکی + خرید اینترنتی پارچه پولکی

معرفی پارچه پولکی + خرید اینترنتی پارچه پولکی

بخش اول – پارچه پولک‌دار چیست + معرفی:

حتی اگر علاقمند به پارچه و منسوجات هم نباشید، بدون شک نام پارچه پولکی را شنیده و یا حتی از آن استفاده کرده‌اید.

پارچه پولکی را می‌توان در زمره قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین پارچه‌های مجلسی دانست. یکی از مهم‌ترین کارایی پارچه‌های پولکی، دوخت لباس عروسی و لباس مجلسی می‌باشد. هر چند تنوع دوخت در پارچه‌های پولک‌دار نیز بالاست، اما عموماً از این نوع پارچه‌های برای دوخت‌های مجلسی استفاده می‌شود و غیر ممکن است که بخواهید از این پارچه، برای دوخت لباس راحتی استفاده کنید!

پارچه‌های پولکی بر چند نوع و دسته هستند: پارچه پولکی درشت، پارچه پولکی ریز، پارچه پولکی دو رو، پارچه پولکی تک رو، پارچه پولکی دو رنگ، پارچه پولکی مولتی کالر، پارچه پلیسه پولک دار، پارچه پولک‌دار پر کار و…

پارچه‌های پولکی عموماً جلوه و زیبایی خاصی دارند و در اثر انعکاس نور، این زیبایی دو چندان می‌شود.

پارچه‌های پولکی عموماً نیاز به آستر یا زیره ندارند، اما در برخی از آن‌ها به دلیل استفاده از طرح‌های متفاوت، شاید به آستر نیاز باشد.

معرفی پارچه پولکی + خرید اینترنتی پارچه پولکی

جنس پارچه‌های پولک دار:

جنس خاصی برای پارچه‌های پولکی وجود ندارد! بلکه با توجه به نوع دوخت و هزینه‌ای که قرار است انجام شود، روی زمینه‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود. برخی از پارچه‌های پولکی روی تور، برخی دیگر روی لمه، برخی دیگر روی پارچه‌های پلیسه و… بافت و تولید می‌شود.

اما عموماً پارچه‌های پولکی، به ویژه مجلسی‌ها و پر کار‌ها، روی تور بافت می‌شوند.

بخش دوم – نحوه نگهداری، شستشو و اتو کردن پارچه پولکی:

اتو کردن و شستشوی پارچه‌های پولکی طرز خاصی دارد. به طوری که هر کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. از حرارت مستقیم و قرار دادن اتو روی پارچه‌های پولکی جداً خودداری کنید. در غیر اینصورت شاهد تغییر رنگ، مات شدن و حتی جدا شدن رنگ از روی پولک خواهید شد.

بهترین روش برای اتو و شستشو پارچه‌های پولک دار، مراجعه به خشکشویی می‌باشد. همچنین با قرار دادن یک لایه پارچه پنبه‌ای روی پولک‌ها، می‌توانید با دمای کم این کار را انجام دهید.

معرفی پارچه پولکی + خرید اینترنتی پارچه پولکی

بخش سوم – خرید اینترنتی پارچه پولکی با بهترین قیمت و کیفیت:

این امکان برایتان فراهم شده است که پارچه‌های پولکی و سایر پارچه‌های مورد نیاز خود را از فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد خریداری کنید. ما در فروشگاه پارچه رادمرد سعی کرده‌ایم بهترین نوع پارچه‌های پولکی را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن در اختیار شما قرار دهیم.

 

بخش چهارم – مدل‌های پیشنهادی دوخت پارچه پولکی:

 

معرفی پارچه پولکی + خرید اینترنتی پارچه پولکی

معرفی پارچه پولکی + خرید اینترنتی پارچه پولکی

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟