پارچه اسکاچی چیست؟ + خرید آنلاین پارچه اسکاچی

پارچه اسکاچی چیست؟ + خرید آنلاین پارچه اسکاچی

بخش اول – پارچه اسکاچی چیست؟ معرفی پارچه اسکاچی:

پارچه اسکاچی از جمله‌ پارچه‌هایی است که قدرت انتخاب بالایی در نوع دوخت، در اختیار شما قرار می‌دهد. بدین معنی که شما می‌توانید از پارچه‌های اسکاچی، برای دوخت‌های مختلف همچون مانتو، لباس راحتی، لباس زیر و… استفاده کنید.

خوشبختانه به دلیل نوع پارچه‌ و داشتن طرح‌های متنوع، از آن می‌توانید برای سنین مختلف استفاده کنید.

پارچه‌های اسکاچی جزو پارچه‌ها نسبتاً نرم و لطیف قرار می‌گیرند. اما در نظر بگیرید که جنس آن خیلی هم نرم نیست و با لمس آن، به جنس متفاوت آن پی خواهید برد.

این پارچه‌های تا حدی هم حالت کشی دارند و در رنگبندی‌های مختلفی عرضه می‌شوند. همچنین از نظر دوام نیز در حد قابل قبولی هستند و می‌توانید برای مدت طولانی از آن‌ها استفاده کنید.

پارچه اسکاچی چیست؟ + خرید آنلاین پارچه اسکاچی

 

بخش دوم – پارچه‌های اسکاچی برای چه نوع دوخت‌هایی مناسب هستند؟

همانطور که در بخش اول گفته شد، شما می‌توانید از پارچه‌های اسکاچی برای دوخت انواع لباس استفاده کنید. انتخاب شما می‌تواند دوخت مانتو، دوخت شلوار، دوخت سارافون، دوخت بلوز، دوخت پیراهن غیر مجلسی، دوخت پیراهن راحتی و… باشد.

چیزی که در نوع دوخت لباس با پارچه اسکاچی باید در نظر بگیرید، طرح آن می‌باشد. بنابراین این طرح پارچه است که تعیین‌کننده نوع دوخت می‌باشد.

 

بخش سوم – نحوه مراقبت و نگهداری از پارچه اسکاچی:

شما پارچه‎های اسکاچی را می‌توانید به راحتی با دمای حداکثر 30 درجه سانتیگراد شستشو دهید. این کار بهتر است با استفاده از ماشین لباسشویی انجام گیرد.

 

بخش چهارم – مزیت‌های پارچه اسکاچی

– دوام بالا
– جنس مناسب و لطیف
– مناسب برای انواع دوخت همچون مانتو، سارافون، لباس راحتی و… (قدرت انتخاب بالا در نوع دوخت)
– قابلیت شستشوی راحت و بدون ترفند خاص
– وجود طرح‌ها و رنگبندی‌های متنوع
– قابل استفاده برای سنین مختلف

پارچه اسکاچی چیست؟ + خرید آنلاین پارچه اسکاچی

 

پارچه اسکاچی را از کجا خریداری کنم؟

اگر سوال شما در نحوه خرید و تهیه پارچه اسکاچی هست، باید بگوییم که شما می‌توانید به سادگی هر چه تمام‌تر، پارچه‌های مورد نیاز خود، از جمله پارچه اسکاچی را از فروشگاه پارچه رادمرد به صورت اینترنتی تهیه و خریداری نمایید.

همچنین در اتو کردن پارچه اسکاچی باید مراقب باشید که دمای اتو خیلی زیاد نباشد، چرا که در این صورت به بافت پارچه و حتی رنگ آن آسیب وارد می‌کند. بهتر است پارچه را کمی مرطوب کنید.

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟