پارچه های مناسب فصل تابستان و مانتو تابستانه

بخش اول – پارچه‌های مناسب برای دوخت مانتو تابستانی:

با گرم شدن هوا، بانوان نیز به دنبال تغییر نوع پوشش و استفاده از لباس و مانتوهای خنک می‌روند. مانتو‌های تابستانی دارای ویژگی‌ها و خصوصیاتی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به جنس و نوع پارچه در دوخت مانتو تابستانی اشاره نمود.

بانوانی که زیاد به نوع پوشش خود اهمیت می‌دهند، سعی می‌کنند از بهترین نوع پارچه برای دوخت مانتو استفاده کنند. شاید شما یک مانتوی آماده و دوخته شده را از فروشگاه‌ها خریداری کنید، اما ممکن است همان مانتو را فرد دیگری نیز خریداری کرده باشد و برخی افراد شیک پوش به این موضوع حساسیت خاصی دارند!


بخش دوم – پارچه‌های مناسب برای مانتو تابستانی:

پارچه‌های مانتو تابستانی باید در عین خنک و نازک بودن، جنس و طرح مناسبی هم داشته باشند. خوشبختانه صنعت مد نیز روز به روز در حال پیشرفت بوده و با در اختیار داشتن مدل‌های مختلف، می‌توان از پارچه‌ها، مانتوهای تابستانی مناسبی را دوخت!

برای دوخت مانتو تابستانی می‌توانید از پارچه‌هایی همچون: پارچه اسکاچی، پارچه پلیسه، پارچه حریر، پارچه ریون، پارچه زبرا، پارچه ژاکارد، پارچه ژرسه، پارچه ساتن، پارچه شانتون، پارچه کتان، پارچه کرپ، پارچه کرپ طرح دار، پارچه کریشه، پارچه کنف، پارچه لمه، پارچه مازراتی، پارچه مانتو بهاره، پارچه میکرو، پارچه نخی، پارچه لی، پنل کامل آماده، پارچه دیور، پارچه یاخما و… استفاده کنید.

این پارچه‌های برای دوخت مانتو تابستانی دخترانه و زنانه مناسب هستند و چیزی که در اینجا مهم است، طرح و مدل دوخت می‌باشد.


بخش سوم – مزیت‌ها و ویژگی‌های پارچه مانتو تابستانی:

  • نازک و خنک بودن پارچه
  • عدم تعریق بدن در گرما
  • وجود طرح و رنگ‌های مختلف
  • انعطاف بالا در نوع پارچه انتخابی برای مانتو تابستانی
  • سبک و لخت بودن پارچه


بخش چهارم – قیمت پارچه مانتو بهاره

چگونه پارچه مانتو تابستانی را تهیه و خریداری کنم؟ پاسخ شما بسیار ساده است! شما همینک می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، نه تنها پارچه مانتو طرحدار، بلکه تمامی پارچه‌های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن خریداری کرده و درب منزل دریافت کنید.

ما در فروشگاه پارچه رادمرد بیش از 1000 مدل پارچه را در دسته‌بندی‌های مختلف و با قیمتی مناسب قرار داده‌ایم که می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.