معرفی پارچه ریون + خرید اینترنتی پارچه ریون

معرفی پارچه ریون + خرید اینترنتی پارچه ریون

بخش اول – پارچه ریون چیست؟ + معرفی پارچه

“ریون” نام یک پارچه تولید شده از فیبر سلولزی گیاهی و طبیعی مانند ابریشم، پشم، پنبه و کتان می‌باشد. امروزه اغلب از ابریشم مصنوعی برای تولید و بافت پارچه‌های ریون استفاده می‌شود.

پارچه‌های ریون، شباهت زیادی به پارچه‌های نخی و پشمی دارند. اما با توجه به پیشرفت صنعت نساجی، تولید این پارچه نیز دستخوش تغییر و تحولاتی شده است.

پارچه ریون به سبب آسانی دوخت و راحتی کار با آن، به عنوان یکی از اصلی‌ترین پارچه‌های برای دوخت انواع لباس همچون مانتو و… می‌باشد.

اما شاید از خود بپرسید که پارچه‌های ریون چگونه تولید و بافت می‌شوند؟ در جواب باید بگوییم که پارچه‌های ریون که از الیاف پنبه، درختان کاج، صنوبر و الیاف مصنوعی تولید می‌شوند، مواد شیمیایی و خمیر چوب نیز با آن‌ها مخلوط می‌شود.

هزینه تولید و بافت پارچه‌های ریون کم بوده و به همین دلیل با قیمت کمی نسبت به سایر پارچه‌ها در بازار به فروش می‌رسند. تولید و ساخت پارچه‌های ریون، ریشه‌ای فرانسوی داشته و مربوط به سال 1860 میلادی می‌باشد.

 

بخش دوم – پارچه ریون برای چه دوختی مناسب است؟ + موارد استفاده از پارچه

در استفاده از پارچه‌های ریون دست شما باز است! بدین معنی که می‌توانید از پارچه ریون برای انواع دوخت‌ها و تولید لباس‌های مختلف استفاده کنید. این پارچه می‌تواند یک مانتو، لباس راحتی، سارافون و… باشد.

شاید تنها چیزی که در استفاده از پارچه ریون برایتان مهم خواهد بود، طرح پارچه باشد. پس طرح پارچه ریون بیانگر نحوه استفاده از آن‌ها خواهد بود.

بخش سوم – مزیت‌ها و ویژگی‌های پارچه ریون + انواع پارچه ریون:

– مقرون به صرفه و قیمت مناسب
– استفاده با قدرت انتخابی بالا به جهت دوخت لباس
– شباهت بالا به سایر پارچه‌های کتانی، پشمی و نخی
– ضخامت متوسط و مناسب برای انواع فصول
– بافت نرم و لطیف

معرفی پارچه ریون + خرید اینترنتی پارچه ریون

بخش چهارم – نحوه مراقبت و نگهداری، شستشو و اتو کردن پارچه ریون:

با توجه به مواد سازنده پارچه ریون و احتمال آب رفتن آن، بهتر است 5 سانت اضافه‌تر از اندازه مورد نظر خود برای دوخت یک لباس خریداری نمایید.

بهترین روش برای شستشوی پارچه ریون، استفاده از ماشین لباسشویی و استفاده از آب سرد می‌باشد. همچنین از شوینده‌هایی با PH متوسط استفاده نمایید.

اتوکشی پارچه ریون نیز با دمای پایین صورت بگیرد. (ترجیحا به صورت غیر مستقیم با یک پارچه واسط)

بخش پنجم – قیمت پارچه ریون + خرید اینترنتی و تحویل درب منزل:

چگونه پارچه ریون را تهیه و خریداری کنم؟ پاسخ شما بسیار ساده است! شما همینک می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، نه تنها پارچه ریون، بلکه تمامی پارچه‌های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن خریداری کرده و درب منزل دریافت کنید.

بخش ششم – مدل‌های پیشنهادی برای دوخت لباس با پارچه ریون:

معرفی پارچه ریون + خرید اینترنتی پارچه ریون

معرفی پارچه ریون + خرید اینترنتی پارچه ریون

پارچه ریون چیست؟ + خرید پارچه ریون

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟