پارچه گیپور گل برجسته قرمز طرح پنلی
other

اگر به دنبال پارچه‌ گیپور خاص و به صورت گل برجسته هستید، این نمونه از پارچه می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد. این پارچه دارای طرحی خاص بوده و در آن از گل‌های برجسته متعددی استفاده شده است که زیبایی آن را دو چندان نموده است.

پارچه گیپور از جمله پارچه‌هایی می‌باشد که می‌توان از آن برای دوخت انواع لباس‌های مجلسی و غیر مجلسی، کت و دامن، لباس راحتی و… استفاده نمود. معمولاً پارچه‌های گیپور، بسیار عامه‌ پسند‌ هستند و مورد استقبال بانوان قرار می‌گیرند. استفاده از پارچه گیپور در طراحی و دوخت لباس عروس، پیراهن‌‌ و بلوز مجلسی و… بسیار متداول می‌باشد.

پارچه‌های گیپور معمولاً بسیار نرم‌ بوده و به صورت تور‌ مانند هستند و همین مورد آن‌ها را از سایر پارچه‌ها متمایز کرده است. در بعضی از پارچه‌های گیپور، از طراحی‌هایی همچون سنگ‌دوزی، مروارید ‌دوزی، گل برجسته و… نیز استفاده می‌شود.

جنس پارچه گیپور از الیاف ابریشم و پنبه می‌باشد و همین مورد لطافت خاصی به این پارچه بخشیده است. همچنین بهتر است بدانید که “گیپور” یک کلمه فرانسوی می‌باشد و از آن برای توصیف کردن پارچه‌های توری استفاده می‌شود.

از ویژگی‌های پارچه گیپور گل برجسته طرح پنلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گل برجسته

یک طرف حاشیه

کشی نیست

نرم

استفاده از پارچه گیپور در صنعت مد و طراحی لباس، بسیار فراگیر بوده و در سراسر دنیا از آن برای طراحی و دوخت انواع لباس‌های مد روز استفاده می‌گردد. البته طرح‌های مختلفی از این پارچه تولید می‌شود که ما در پارچه رادمرد سعی می‌کنیم بهترین، لوکس‌ترین و زیباترین آن‌ها را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم.

این پارچه را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین پارچه‌های گیپور دانست. چرا که ضمن داشتن تنوع رنگ بالا (در رنگبندی کلی)، بسیار پر کار بوده و پولک دوزی شده است که جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است.

ویژگی‌های پارچه گیپور گل برجسته قرمز باعث شده است تا این پارچه گزینه‌ای مناسب برای دوخت مواردی همچون این موارد باشد:

دوخت‌های مجلسی

پیراهن مجلسی

تزئینات و خرج کاری

و…

عرض135 سانتی متر

پارچه گیپور گل برجسته قرمز طرح پنلی

کد محصول : 514701

قیمت هر متر 140,000 تومان

   

√ ارسال رایگان برای خرید بالای 300 هزار تومان


بدون محصول مشابه