پارچه میکرو کج راه سبز روشن

“میکرو” یکی از پارچه‌هایی می‌باشد که امروزه مخصوصاً برای دوخت مانتو بسیار مد شده است. چرا که پارچه‌های میکرو از ظاهری متفاوت و جذابی برخوردار بوده و به صورت مات در دسترس هستند. پارچه‌های میکرو بیشتر شبیه جیر می‌باشند و از مقاومت بالایی برخوردار هستند. بیشتر جنس پارچه‌های میکرو را، پلی استر تشکیل می‌دهد و الیاف و فیبر پارچه‌های میکرو معمولاً ظریف هستند. یکی از مزیت‌های پارچه میکرو، ضد‌ آب بودن آن است. به طوری که در صورت بارش باران، آبی به درون پارچه و بدن شما نفوذ نخواهد کرد و منافذ پارچه بسته می‌باشد. از ویژگی‌های پارچه میکرو کج‌راه ضدآب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس اعلا

دارای حالت ایستایی

ضد آب

کش دار

مناسب فصول پاییز و بهار

پارچه های نوع میکرو بخاطر طرح پذیری متنوعی که دارند در داخل و خارج کشور در حال گسترش هستند.  کاربرد های پارچه میکرو در چند بخش مهم قابل رویت است:

کت و دامن، لباس های زنانه خصوصا کت و دامن، چه اداری و چه مجلسی باید از جلوه و زیبایی خاصی برخوردار باشد. این مهم از عهده پارچه های میکرو بر می آید. همان طور که قبلا هم بیان شد. به خاطر تن خور خوب این پارچه مشتریان جذب می کند.

مانتو، یکی دیگر از کاربردهای پارچه میکرو، دوخت انواع مانتو است. از آن جایی که مانتو های سبک امروزه در بازار طرفداران زیادی دارد، پارچه میکرو می تواند در این مدل نقش قابل توجهی ایفا نماید.

پالتو، با ترکیب پارچه انعطاف پذیر میکرو و لایه داخلی از پشم می توان پالتو های انعطاف  پذیر، سبک، گرم و در عین حال خوش دوخت و خوش طرح ویژه بانوان و دختران مشکل پسند ایرانی را تولید کرد.

لباس های ورزشی، دوخت لباس ورزشی نیز با پارچه میکرو امکان پذیر است. بخاطر ماهیت این پارچه که باعث کم شدن رطوبت بدن ورزشکار می شود، طرفداران خاص خود را داشته و استفاده از آن در حال توسعه است.

پارچه میکرو کج‌راه ضدآب را هم اکنون می توانید با خیال راحت از فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد سفارش دهید

عرض150 سانتی متر
جنسمیکرو
ویژگیجنس اعلا - دارای حالت ایستایی - ضد آب - کش دار - مناسب فصول پاییز و بهار
مناسبانواع دوخت ( سلیقه‌ای) - پالتودوخت‌های پاییزه - مانتو بارانی و…

برای خرید عمده و اطلاع از قیمت همکاری به شماره واتس اپ 09128622235 پیام دهید.

کد محصول : 531804

قیمت هر متر 40,000 تومان

   

ارسال رایگان برای خرید بالای 500 هزار تومان

ارسال رایگان

بدون محصول مشابه