مانتو جلو باز + پارچه مناسب مانتو + خرید اینترنتی

مانتو جلو باز + پارچه مناسب مانتو + خرید اینترنتی

پیشرفت صنعت پوشاک، مد و نساجی امروزه بسیار چشمگیر بوده است. وجود کمپانی‌های مختلف در سراسر جهان برای طراحی مد و لباس، استفاده از پارچه‌ها و منسوجات مختلف، دوخت و در نهایت رونمایی کردن از پوشاک جدید و مد روز چیزی است که امروزه نظر بسیاری از افراد جامعه و به خصوص فعالان این صنعت را به خود معطوف کرده است.

احتمالاً شما نیز وقتی در حال گشت و گذار در بازار و خیابان بوده‌اید، مانتو‌های جلوباز را مشاهده کرده‌اید. مانتو‌هایی که در شکل و رنگ‌های مختلف دوخت و عرضه شده‌اند.

 

بخش اول – پارچه مناسب مانتو جلو باز چیست؟ + معرفی پارچه

همانطور که از نام این مانتو پیداست، مانتو جلو باز، مانتویی می‌باشد که که بخش جلویی آن نیازی به استفاده از دکمه، زیپ و… ندارد. این نوع مانتوها اگر مطابق با سبک و فرهنگ ایرانی دوخت شود، مشکلی از بابت پوشش در جامعه نخواهد داشت.

مانتو‌های جلو باز معمولاً شکل و استایلی خاص به فرد بخشیده و این نوع مانتوها خواهان خاص خود را دارند. مخصوصاً اگر الگوی خیاطی این نوع مانتوها از نوعی باشد که بتوان با پارچه‌های لخت آن را دوخت، بسیار هم جذاب‌تر می‌شود.

 

بخش دوم – کدام پارچه برای مانتو جلو باز مناسب است؟ + موارد استفاده از پارچه‌های مانتویی جلوباز

بسته به سلیقه افراد، می‌توانید از پارچه‌هایی همچون کرپ، کرپ باربی، شانتون، وال عبایی، میکرو، ژاکارد، حریر، پلیسه، ریون، ژرسه، داماسک، اسکاچی، نخی، دیور، لمه و… برای دوخت مانتو جلو باز استفاده نمایید.

خوشبختانه شما می‌توانید به تنوع بالایی از این نوع پارچه‌ها در فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد دسترسی پیدا کنید.


بخش پنجم – قیمت پارچه مانتو جلو باز + خرید اینترنتی و تحویل درب منزل:

هر کدام از پارچه‌های نامبرده شده برای دوخت این قبیل از مانتو‌ها، قیمت و طرح‌های متفاوتی دارند که می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، جزئیات و قیمت را مشاهده کنید.

بخش ششم – مدل‌های پیشنهادی برای دوخت مانتو جلو باز با پارچه‌های مختلف:

چند مدل از مانتوهای جلو باز 2019 را برایتان در زیر قرار داده‌ایم.

 

مانتو جلو باز + پارچه مناسب مانتو + خرید اینترنتی

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟