پارچه‌های مناسب مانتو طرح‌دار + خرید اینترنتی پارچه

پارچه‌های مناسب مانتو طرح‌دار + خرید اینترنتی پارچه

بخش اول – پارچه‌های طرح‌دار برای دوخت مانتو:

همیشه هم نمی‌توان از پارچه‌های یکدست و یا تک رنگ برای دوخت مانتو استفاده کرد! بهتر است تنوعی به نحوه پوشش خود داده و سلیقه خود را در انتخاب پارچه‌های طرح‌دار برای دوخت مانتو امتحان کنید!

به نظرتان تا چه حد در انتخاب، دوخت و پوشیدن مانتو‌ طرح‌‍دار خوش سلیقه هستید؟! به هر حال هر چقدر هم که خوش سلیقه باشید، محدوده و گزینه‌های انتخاب شما از بین مانتو‌ها آماده چندان زیاد نخواهد بود!

پس بهتر نیست که خودتان از بین بیش از 1000 مدل پارچه موجود در فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، چند مدل را انتخاب کرده و آن را بدوزید؟

خوشبختانه مانتو‌های طرح‌دار طوری هستند که می‌توان با پارچه‌های مختلفی آن‌ها را دوخت. مدل‌هایی که شاید هیچ جا نمی‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بخش دوم – پارچه‌های مناسب برای مانتو طرح‌دار:

برای دوخت مانتو طرح‍‌دار می‌توانید از پارچه‌هایی همچون پارچه ارگانزا، پارچه اسکاچی، پارچه انگورا، پارچه پلیسه، پارچه حریر، پارچه ریون، پارچه زبرا، پارچه ژاکارد، پارچه ژرسه، پارچه ساتن، پارچه شانتون، پارچه غواصی، پارچه غیر مجلسی، پارچه فکورا، پارچه کانیون، پارچه کتان، پارچه کرپ، پارچه کرپ طرح دار، پارچه کریشه، پارچه کنف، پارچه لمه، پارچه مازراتی، پارچه مانتو بهاره، پارچه مانتو پاییزه، پارچه مانتو تابستانی، پارچه مانتویی، پارچه میکرو، پارچه نخی، پارچه لی، پنل کامل آماده، پارچه دیور، پارچه یاخما و… استفاده کنید.

پس آن چیزی که در انتخاب پارچه برای مانتوی مورد نظر شما دخیل است، طرح پارچه می‌باشد. چرا که دست شما در انتخاب جنس و نوع پارچه باز است.

بخش سوم – مزیت‌ها و ویژگی‌های پارچه مانتو طرح‌دار:

مانتو‌های طرح‌دار به صورت‌های مختلفی قابل دوخت هستند. برای مثال می‌توانید مانتو‌های ست شده، طرح‌های سازگار مطابق با الگو و… را بدوزید. همچنین مطابق با فصل مورد نظر برای پوشش، می‌توانید جنس آن را انتخاب کنید.

برای مثال پارچه شانتون و کریشه برای فصول گرم سال بسیار عالی هستند و بدن فرد را خنک نگه می‌دارد.

بخش چهارم – قیمت پارچه مانتو طرح‌دار + خرید اینترنتی و تحویل درب منزل:

چگونه پارچه مانتو طرح‌دار را تهیه و خریداری کنم؟ پاسخ شما بسیار ساده است! شما همینک می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پارچه رادمرد، نه تنها پارچه مانتو طرحدار، بلکه تمامی پارچه‌های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت و کیفیت ممکن خریداری کرده و درب منزل دریافت کنید.

ما در فروشگاه پارچه رادمرد بیش از 1000 مدل پارچه را در دسته‌بندی‌های مختلف و با قیمتی مناسب قرار داده‌ایم که می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

بخش پنجم – مدل‌های پیشنهادی برای دوخت مانتو طرح‌دار:

برگشت به بالا
خرید آنلاین پارچه | پارچه مجلسی | پارچه مانتویی و…

تخفیف زمستانه

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟